Mutlu Müşteri Yorumları

Ürünün fiyatı kendisi resimdeki görselin aynısı geldi paketlemesi herşeyi çok güzeldi çok çok beğendim gerçekten hayran kaldım. helal olsun aldıkları para. tek kelimeyle kargo ürün muhteşemdi.

Ürün hem kalite hem uygun fiyata aldım. Memnun kaldım almayı düşünenlere tavsiyerim.

İnstagram Paylaşımlarımız

Daha önce gördüğünüz tüm oyun parklarını unutun😍 Kiwi'den yeni ürün Toody Park Beşik detayları:
.
💫Arakat çıkarılıp oyun parkına dönüştürülebilir
💫Toody bebek beşiği, bebeğinizin doğumundan hemen sonra ve hareketlenip oyun oynamaya başlayıncaya kadar kullanım kolaylığı sağlar.
💫Tekerlekli Sistem ile Kolay Taşınabilme
💫Bebeğiniz içindeyken beşiğinizi taşıyabilme kolaylığının önemini, onun her gözünüzün önünde huzurla uyuduğunu gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız.
💫Sallanabilir ve Sabitlenebilir Doğal Ahşap Ayaklar
💫Doğallığı pratiklikle birleştiren Toody bebek beşiği, alt ayaklarını açmanız halinde kolaylıkla sallanabilir hale gelecektir.
💫Geniş İç Hacim
💫Benim bebeğim yaramaz her beşiğe sığmaz diye endişe etmeyin, Toody beşiğin iç ölçüleri ikizlerinizi bile taşıyabilecek boyutta.
💫Fermuarlı Çıkarılabilir ve Yıkanılabilir Kılıf.
💫Her yaramaz bebeğin en büyük eğlencesi kirletmek… Dert etmeyin çıkarılabilir kılıfı ile Toody beşiği bebeğiniz için her an sterilize edebilirsiniz.
💫Tek Hareketle Kolay Katlama
Toody beşik hızlıca odanıza yer açabileceğiniz tek hareketle katlama özelliğine sahiptir.
💫En Moda Renkler
Toody bebek beşiği evinize en çok yakışacak renk seçeneklerine sahip.
Metal Destekli İç Yatak
💫Toody beşiğin iç yatağında bulunan metal destekler beşiğinizi sallarken daha stabilize olmasını sağlar.
💫Çıkarılıp Takılabilen Tente
Özellikle sıcak havalarda bebeğinizi sivri sinek gibi tehditlerden koruyabilmek sizin de rahat bir uykuya kavuşmanızı sağlayacak.
#ahşapbeşik #parkyatak #parkbeşik
Daha önce gördüğünüz tüm oyun parklarını unutun😍 Kiwi'den yeni ürün Toody Park Beşik detayları: . 💫Arakat çıkarılıp oyun parkına dönüştürülebilir 💫Toody bebek beşiği, bebeğinizin doğumundan hemen sonra ve hareketlenip oyun oynamaya başlayıncaya kadar kullanım kolaylığı sağlar. 💫Tekerlekli Sistem ile Kolay Taşınabilme 💫Bebeğiniz içindeyken beşiğinizi taşıyabilme kolaylığının önemini, onun her gözünüzün önünde huzurla uyuduğunu gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız. 💫Sallanabilir ve Sabitlenebilir Doğal Ahşap Ayaklar 💫Doğallığı pratiklikle birleştiren Toody bebek beşiği, alt ayaklarını açmanız halinde kolaylıkla sallanabilir hale gelecektir. 💫Geniş İç Hacim 💫Benim bebeğim yaramaz her beşiğe sığmaz diye endişe etmeyin, Toody beşiğin iç ölçüleri ikizlerinizi bile taşıyabilecek boyutta. 💫Fermuarlı Çıkarılabilir ve Yıkanılabilir Kılıf. 💫Her yaramaz bebeğin en büyük eğlencesi kirletmek… Dert etmeyin çıkarılabilir kılıfı ile Toody beşiği bebeğiniz için her an sterilize edebilirsiniz. 💫Tek Hareketle Kolay Katlama Toody beşik hızlıca odanıza yer açabileceğiniz tek hareketle katlama özelliğine sahiptir. 💫En Moda Renkler Toody bebek beşiği evinize en çok yakışacak renk seçeneklerine sahip. Metal Destekli İç Yatak 💫Toody beşiğin iç yatağında bulunan metal destekler beşiğinizi sallarken daha stabilize olmasını sağlar. 💫Çıkarılıp Takılabilen Tente Özellikle sıcak havalarda bebeğinizi sivri sinek gibi tehditlerden koruyabilmek sizin de rahat bir uykuya kavuşmanızı sağlayacak. #ahşapbeşik #parkyatak #parkbeşik
Yeni ürün yeni video YouTube kanalımızda yayında! 💕 Toogy Park Beşik detayları: 
.
Arakat çıkarılıp oyun parkına dönüştürülebilir
Toody bebek beşiği, bebeğinizin doğumundan hemen sonra ve hareketlenip oyun oynamaya başlayıncaya kadar kullanım kolaylığı sağlar.
Tekerlekli Sistem ile Kolay Taşınabilme
Bebeğiniz içindeyken beşiğinizi taşıyabilme kolaylığının önemini, onun her gözünüzün önünde huzurla uyuduğunu gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız.
Sallanabilir ve Sabitlenebilir Doğal Ahşap Ayaklar
Doğallığı pratiklikle birleştiren Toody bebek beşiği, alt ayaklarını açmanız halinde kolaylıkla sallanabilir hale gelecektir.
Geniş İç Hacim
Benim bebeğim yaramaz her beşiğe sığmaz diye endişe etmeyin, Toody beşiğin iç ölçüleri ikizlerinizi bile taşıyabilecek boyutta.
Fermuarlı Çıkarılabilir ve Yıkanılabilir Kılıf.
Her yaramaz bebeğin en büyük eğlencesi kirletmek… Dert etmeyin çıkarılabilir kılıfı ile Toody beşiği bebeğiniz için her an sterilize edebilirsiniz.
Tek Hareketle Kolay Katlama
Toody beşik hızlıca odanıza yer açabileceğiniz tek hareketle katlama özelliğine sahiptir.
En Moda Renkler
Toody bebek beşiği evinize en çok yakışacak renk seçeneklerine sahip.
Metal Destekli İç Yatak
Toody beşiğin iç yatağında bulunan metal destekler beşiğinizi sallarken daha stabilize olmasını sağlar.
Çıkarılıp Takılabilen Tente
Özellikle sıcak havalarda bebeğinizi sivri sinek gibi tehditlerden koruyabilmek sizin de rahat bir uykuya kavuşmanızı sağlayacak.
#ahşapbeşik #parkyatak #parkbeşik
Yeni ürün yeni video YouTube kanalımızda yayında! 💕 Toogy Park Beşik detayları: . Arakat çıkarılıp oyun parkına dönüştürülebilir Toody bebek beşiği, bebeğinizin doğumundan hemen sonra ve hareketlenip oyun oynamaya başlayıncaya kadar kullanım kolaylığı sağlar. Tekerlekli Sistem ile Kolay Taşınabilme Bebeğiniz içindeyken beşiğinizi taşıyabilme kolaylığının önemini, onun her gözünüzün önünde huzurla uyuduğunu gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız. Sallanabilir ve Sabitlenebilir Doğal Ahşap Ayaklar Doğallığı pratiklikle birleştiren Toody bebek beşiği, alt ayaklarını açmanız halinde kolaylıkla sallanabilir hale gelecektir. Geniş İç Hacim Benim bebeğim yaramaz her beşiğe sığmaz diye endişe etmeyin, Toody beşiğin iç ölçüleri ikizlerinizi bile taşıyabilecek boyutta. Fermuarlı Çıkarılabilir ve Yıkanılabilir Kılıf. Her yaramaz bebeğin en büyük eğlencesi kirletmek… Dert etmeyin çıkarılabilir kılıfı ile Toody beşiği bebeğiniz için her an sterilize edebilirsiniz. Tek Hareketle Kolay Katlama Toody beşik hızlıca odanıza yer açabileceğiniz tek hareketle katlama özelliğine sahiptir. En Moda Renkler Toody bebek beşiği evinize en çok yakışacak renk seçeneklerine sahip. Metal Destekli İç Yatak Toody beşiğin iç yatağında bulunan metal destekler beşiğinizi sallarken daha stabilize olmasını sağlar. Çıkarılıp Takılabilen Tente Özellikle sıcak havalarda bebeğinizi sivri sinek gibi tehditlerden koruyabilmek sizin de rahat bir uykuya kavuşmanızı sağlayacak. #ahşapbeşik #parkyatak #parkbeşik