Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14 ) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile mazeretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünü; ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve distribütör firma garantisi altındadır. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda bize başvurabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra tespit edilen ürüne ait ayıp/kusur ve hatalı düşünülen hususlar tarafımıza iletilecektir. Ürüne ait hususlar teknik ekip tarafından incelendikten sonra kusurlu tespit edilen ürüne ait iadelerde kargo ücretleri tarafımızca ödenecektir. Kargo ücretinin tarafımızca ödenmesi için, anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderiminin sağlanması gereklidir. Ürün teslim alındıktan sonraki keyfi iadelerde (beğenmeme vs..) kargo ücretleri gidiş ve dönüş olmak üzere iade edilecek tutardan düşülecektir. İadesi kabul edilmeyecek ürünler; 1. Vakumlanmış bebek yatakları, ambalajı açıldıktan sonra iadesi kabul edilmemektedir. Bu yüzden yatağı kullanacağınız karyola/beşik ölçüleri ile sipariş verdiğiniz yatak ölçüsüne dikkat ediniz. 2. Tenle teması gerçekleşme ihtimali olan yastık, alez, yatak pedi ve yorgan gibi ürünlerin ambalajı açıldıktan sonra iadesi kabul edilmemektedir.