Kazanç Sistemi Nasıl Çalışır?

SATIŞ PARTNERİMİZ OLUN

Sitemize trafik göndererek yapılan satışlardan %5 komisyon kazanabilirsiniz. Satış Ortaklığı’na katılmak tamamen ücretsizdir ve gizli bir koşul bulunmamaktadır.

bebefix.goaffpro.com linki üzerinden satış ortaklığı hesabınızı oluşturduktan sonra sizin için otomatik olarak indirim kuponu ve link tanımlanır. Kupon istenirse özelleştirilebilir. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaptıktan sonra sizin adınıza tanımlanan link ve kupon sayesinde trafiğin sizden geldiği tarafımızdan takip edilir. Linke tıklandıktan hemen sonra satışın gerçekleşmesi gerekmez. Potansiyel müşterimiz 30 gün içinde aynı telefonu veya bilgisayarı kullanarak sitemizden ürün satın alırsa komisyon kazanmaya hak kazanırsınız.

bebefix.goaffpro.com linki üzerinden oluşturduğunuz hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Müşteriye hediye edeceğimiz indirim kuponu %3, satış üzerinden sizin kazanacağınız komisyon ise %5’tir.

Referanslı link bir web sitesinin normal adresine eklenen ve trafiğin kaynağının hangi satış ortağından geldiğini takip edip o satış ortağımıza komisyon ödememizi mümkün kılan bir link çeşididir.

Satışı gerçekleşmiş her ürün üzerinden %5 komisyon kazanılır. Komisyon kazançları, hak edişi takip eden bir sonraki ayın 15. günü hesabınızda tanımlı IBAN numaranıza gönderilir. Fatura kesemeyen Satış Ortağı’na %10 Stopaj kesintisi yapıldıktan sonra kalan ücret hesaplarına yatırılmaktadır. Yapılacak ödemelerde alt ödeme limiti 100.00 TL’dir. Müşteriden ödeme alınamaması/iade durumunda ”Satış Ortağı”na komisyon ödenmez.

Sitemizden kazanabileceğiniz komisyonda herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Ne kadar satış olursa o kadar komisyon tanımlanır hesabınıza. Komisyon oranımız %5 ile sabittir.

Referanslı (Satış Ortaklığı) linklerinizi ve indirim kuponunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.Mümkün olduğunca çok insana ulaşmak sizin potansiyel gelirinizi arttıracaktır.

    Her başarılı satıştan kazanç elde edin!

    Programımıza katılmak ve hemen kazanmaya başlamak için aramıza katılın.